android apple arrow cart-big-outline cart-full check chef-hat all-grid bullseye lightbulb circle-medium circle-small clock download download enlarge facebook instagram magnifier menu-arrow-down pointer printer share star twitter user-simple youtube scroll-indicator-fire scroll-indicator-arrow scroll-indicator-arrow scroll-indicator-arrow

Vitajte v aplikácii Weber Connect!

Vitajte v aplikácii Weber Connect a v budúcnosti grilovania! So svojím novým asistentom grilovania získate prístup k inšpiráciám a nápadom, podrobným pokynom ku grilovaniu a k aktualizáciám odhadovanej doby do dokončenia grilovania. Je to akoby ste mali po celý čas pri sebe osobného experta na grilovanie.

Investovali ste do nástroja, ktorý sa bude stále zlepšovať a zároveň bude zdokonalovať vaše zručnosti v oblasti grilovania vďaka pravidelným aktualizáciám. Spoločnosť Weber bude skvalitňovať všetko od používateľského prostredia až po prídavné funkcie, vďaka ktorým získate sebadôveru a zakaždým ugrilujete dokonalé jedlo.

Ďakujeme, že podporujete spoločnosť Weber, a tešíme sa, že budete môcť vďaka aplikácii Weber Connect objaviť netušené možnosti grilovania! Pozrite si video nižšie a objavte funkcie aplikácie.